Quick China restoran 1996 ylında kurulmuştur.

28.02.1996 tarihinde faaliyet belgesinin tescil tarihinde resmi ünvanımız Alga Turizm Gıda Tic. A.Ş. olarak 27 yıldır hizmet vermektedir.

Bugün; 9 restoran, 2000 m2’lik üretim merkezi, genel merkez binası, 450 kişiye yaklaşan profesyonel ekibiyle büyümeye devam etmekteyiz.

Ankara’da bulunan şubelerimiz, Gop, Bilkent, Çayyolu, Tepe Prime, Kuzu Effect, Armada, Arcadium, Çayyolu Take Away olmak üzere İstanbul’da Metropol Avm ve Kapadokyo Göreme’de birer şubemiz bulunmaktadır. 4 farklı Uzak Doğu mutfağını sevenleriyle buluşturmaktadır.

Kore mutfağını tanıtmak için perşembe günleri özel indirimler düzenlemektedir.

Aynı zamanda kalitesinden taviz vermeden bu eşsiz lezzetleri paket servisiyle hız, sunum şıklığı ve kolaylığıyla evlere taşımaktadır. Menümüzdeki ürünlerin içeriğini oluşturan ve satın alma zincirimizin vazgeçilmez unsurunu oluşturan paydaşlarımızdan, ithal gıda malzemelerimizin % 80 kadarı Uzak Doğu’dan temin edilmektedir. Bunların arasında nori, wasabi, gari shoga(zencefil turşusu), soya, hoison, oyster sos, pirinç sirkesi, ıkura, egg noodle, karides, wakame gibi malzemeler mutfağımız için olmazsa olmazlarıdır.

 
#
Tamam
SEPETİM